הרכיב הפעיל ™Black BeeOme לחיטוי, ריפוי ושיקום העור

עור הפנים שלנו חשוף כל הזמן לגורמים המזיקים לו

בין אם את נוסעת כל יום לעבודה ברכב בשעות השמש, מתרוצצת לקניות ובילויים בשמש הקופחת, נמצאת במזגנים בחורף ובקיץ ובין אם את עובדת מהבית, רוב היום מול המחשב, כולנו נחשפות לחומרי ניקוי ביתיים על בסיס קבוע. כולנו נחשפות לחומרי ההדברה בסביבתנו ובמזון, רובנו נוטלות תרופות כלשהן, אך כולנו נמצאות על פני כדור הארץ ומושפעות מקרינה מסוכנת בשל החור הגדל בשכבת האוזון באטמוספירה, ומזיהום האוויר בעיקר אם אנו מתגוררות בתוך עיר. 

מה מפר את האיזון של המקרוביוטיקה של עור הפנים

בתקופתנו הגורמים המפרים את איזון הפרביוטי של עור הפנים הם רבים ביותר. הפרביוטיקה נמצאת למעשה על השכבה החיצונית ביותר של האפידרמיס (השכבה החיצונית של העור) הנקראת גם המחסום האפידרמלי.  

ה”אויבים” העיקריים של העור בכלל ועור הפנים בפרט הם:  *** חיידקים, פתוגנים ומזיקים אחרים, *** קרני השמש המסוכנות UV, *** קרינה כחולה שמוקרנת על עור הפנים ממסכים דיגיטליים (סלולרי ומסך מחשב וטלויזיה) *** זיהום אוויר ואבק *** כימיקאלים ביתיים *** וכן !!! גם מוצרים קוסמטיים זולים הנמכרים כמוצרי מדף *** וטיפולי פנים אלימים ולא מותאמים לצרכי העור כמו מיטות שיזוף, פילינג כימיקלים ורכיבים לא בריאים הנמצאים ברוב תכשירי הקוסמטיקה הפשוטים שאינם נמכרים אצל קוסמטיקאית *** חשיפת עור הפנים למזגנים מעוות את הטרמוסטט הטבעי של העור המכוון את עצמו לפי טמפרטורת הסביבה, מעברים מהירים מחום לקור וההיפך, משבשים את המנגנון מה שמביא בדר”כ ליובש קיצוני בעור, שהוא מקור לבעיות רבות  *** שטיפה רבה במים, שחיה במי כלור ומי מלח (ים) עם סבונים מייבשים

החשיפה המתמדת של עור הפנים שלנו לכל הגורמים הנ”ל, הנמצאים בשפע במציאות חיינו, יוצרת חוסר איזון במיקרופלורה של העור בכלל, ועור הפנים בפרט. ובכך להפחית את איכות המערכת האקולוגית של העור הפנים. כל זאת מביא להזדקנות מוקדמת של העור ובעיות עור רבות ומגוונות. 

נפלאות כוחות הריפוי של דבש הדבורה השחורה

דבש שימש מאז ימי קדם כמזון על מרפא ובהמשך שימש רבות לריפוי בתחום הקוסמטיקה. הרכיב המרפא הנפוץ ביותר המופק מהדבש נקרא פרופוליס, והוא נמכר כאנטיביוטיקה טבעית בבתי מרקחת בכל העולם.

עם זאת, ייצור דבש נמצא בסכנה לאחרונה, כיוון שאוכלוסיית הדבורים בכל העולם מצטמצמת משמעותית. חברת הביוכימיה  Mibelle Biochemistrye חקרה את איכויות הריפוי של דבש הדבורה השחורה הנדירה, החיה בעמקים היפים של שוויץ. דבורת הבר הכהה Apis mellifera היא הזן היחידי של דבורים שעמיד בפני וארואה
(הקרדית שתוקפת דבורים), המהווה את אחת הסיבות העיקריות לירידה באוכלוסיית הדבורים בעולם. הסברה היתה שאם הדבורה השחורה עמידה בפני קטלנים שהורגים את רוב הדבורים הרגילות, כך גם הדבש שלה יכיל חומרי ריפוי חזקים ומרוכזים יותר. ואכן המחקרים שנעשו מוכיחים זאת. מידע נוסף והמחקרים  שנעשו מאתר החברה 

הפקת רכיב פעיל ™Black BeeOme כפטנט רשום, מדבש הדבורה השחורה

חברת הביוכימיה  Mibelle Biochemistrye  מצאה דרך להפיק את המיטב מרכיבי הריפוי שבדבש שנעשה על ידי אוכלוסיית הפרא של הדבורים השחורות בתהליך תסיסה מורכב, בלעדי ומתוחכם שהוכח כיעיל ביותר לריפוי ושיקום עור הפנים. התהליך מנטרל רכיבים בדבש כמו סוכרוז שאינו יעיל כלל לעור הפנים בגלל היותו מהווה מצג לגדילת חיידקים ופטריות המזיקות לעור. 

היתרונות הייחודיים לרכיב הפעיל ™Black BeeOme

הפרביוטה של העור צריכה להתאושש מהאיומים המגוונים הפוקדים אותה על בסיס יומיומי. החזרה להומיאוסטזיס (איזון) הוכחה כיעילה ביותר ותוך זמן קצר ע”י הרכיב הייחודי Black BeeOme – המופק מדבש הדבורה השחורה הנדירה משוויץ.  Black BeeOme מפעיל ביעילות את ההשפעה הפרביוטית שלו ויוצר תנאים מיקרוביוטיים המאפשרים שיקום טבעי ואיכותי לעור הפנים על בסיס יומי, למול האתגרים היום יומיים היוצרים מתח לא בריא ומערער לעור הפנים.

Black BeeOme הוכח כמשקם באופן מידי ויעיל פרביוטיקה של עור הפנים, באופן שתוצאות השיקום נשמרות לזמן ארוך. חומר פעיל עטור הפרסים המופק דבש הדבורה השחורה ופועל לאיזון העור, טיהורו ואיזון עודף השומניות שלו. לאתר החברה ולמחקרים 

תכשירי פנים מקצועיים עם רכיב הפעיל ™Black BeeOme של לימור אבירז
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

הבלוג

שלא ימרחו אותך !! כנסי ללמוד את האמת על תעשיית הקוסמטיקה

דף הפייסבוק

עשי לנו לייק והשתתפי בהגרלה דו שבועית של תכשירים יוקרתיים

החנות

תכשירים מתקדמים טהורים שעובדים לעור פנים זוהר, בריא, חלק וצעיר

כל המוצרים של "לימור אבירז" המכילים את הרכיב הפעיל ™Black BeeOme

קוסמטיקה טיפולית משולבת ברפואה משלימה & מתנות מקוריות & ערכות טיפוח 100% טבעי

פרטי התקשרות

קישורים מהירים

You cannot copy content of this page